14807.
420. Lezárult gyorsárverés
Plakát
40 000 Ft
15
Udvari bál, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Henry Koster. Deanna Durbin, Robert Cummings és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Spring Parade", slightly damaged, spotty, lithograph on paper.