11812.
420. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm