1940 Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 32 p. Benne az új országhatárokkal, a visszatért Felvidék, Kárpátalja, és Erdély területeivel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
cca 1920-1930 Szétdarabolt Magyarország térképe (a trianoni határok feltüntetésével). Terv.: Kogutowicz Károly. 1 : 1.500.000. Bp., Magyar Fölrajzi Intézet. Hajtva, kissé foltos, egyébként jó állapotban, 68x42,5 cm
cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. A Pesti Hírlap ajándéka. Bp., Légrády Testvérek (Coloroffset-ny.), grafikus térkép, hátoldalán területi és népességi statisztikával. Hajtva, jó állapotban, 52,5x38,5 cm
2008 A Börzsöny, a Naszály és a Helembai-hegység. Turista- és kerékpáros térkép. 36 p. + 1 t. (1 : 30.000., 119x83 cm). Kiadói papírborítóban, volt könyvtári példány.
cca 1920-1930 2 db térkép: A két félteke, 1 : 82.000.000, 53,5x28,5 cm + Európa hegy- és vízrajzi térképe, 1 : 25.000.000, 28,5x22,5 cm. Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva.
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (38 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 6. sz. 1: 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája turista osztály" bélyegzőkkel, 167,5x41,5 cm
1908 Budapest-Zugliget és környéke térkép, kiadja a Budapest-Zugligeti Egyesület, 1 : 10.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtva, javításokkal, 66x55,5 cm