5 000 Ft
cca 1860 Heinrich Berghaus - Daniel Völter: Karl Friedrich Vollrath Hoffman's 'Die Erde und ihre Bewohner'. Sechste, durchaus neu bearbeitete Auflage. Világatlasz 23 színes, kétoldalas térképpel. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.