Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2608236
31220
420
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 2003. "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem (31,17g/0.999/42,5mm) T:PP fo., kis ujjlenyomat 2665883
31221
420
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 2011. "Rotary Kormányzói Díj Berend Richárd részére 2011" kétoldalas, aranyozott fém érdemérem "SZG" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:BU 2642505
31222
420
11000
Numizmatika
Lesenyei Márta (1930- ) 1991. "L. SEPT. SEV. ET M. AVR. ANT. CCII / I. O. DOLICHENO - SAVARIA MCMXCI" kétoldalas, jelzett Ag MÉE emlékérem (19,84g/0.835) T:1-
Adamo SH11 2665451
31223
420
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Állami csúszópénz - Respublica Szentendre" bronz gúnyérem (42mm) T:1- 2658305
31224
420
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Szentendre 1979" majmot ábrázoló, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (30,5mm) T:1- 2634434
31225
420
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Debrecen 1561 - Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért" kétoldalas, bronz emlékérem, eredeti tokban (60,5mm) T:1- 2665522
31226
420
Numizmatika
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" Br emlékérem(42,5mm) + Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékéremT:2 2660200
31227
420
2200
Numizmatika
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" kétoldalas, bronz emlékérem (50mm) T:1-,2 2633556
31228
420
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:3 2632355
31229
420
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:2- patina, ph, karc 2615282
31230
420
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1- kis ph, karc /
Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:AU small edge error, scratch 2634370
31231
420
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph
Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:XF small edge error Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft