Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2525122
31245
420
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Rajki László (1939- ) 1979. "1912-1973 / Darvas József irodalmi emlékdíj Orosháza - Dumitrás Mihály Alapítványa" kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1- 2525120
31246
420
Numizmatika
Rajki László (1939- ) 1985. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1- patina 2656829
31247
420
Numizmatika
Rajki László (1939- ) 1990. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina 2656785
31248
420
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1992. "MÉE Móricz Zsigmond emlékbizottság / 1879 Tiszacsécse - 1942 Leányfalu" bronz emlékérem (42mm) T:1,1- 2656800
31249
420
Numizmatika
Rajki László (1939- ) 2001. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina 2656812
31250
420
Numizmatika
Rajki László (1939- ) 2002. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina 2633183
31251
420
Numizmatika
Rajki László (1939-) DN "Sinka István 1897-1969" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1- 2663253
31252
420
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1937. "A Nemzeti Színház 100 éves fennállásának emlékére / 1837-1937" Br emlékérem tokban (70mm) T:1- ph. HPII 2290. 2545959
31253
420
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1969. "A Magyar Tanácsköztársaság 50. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2 2633225
31254
420
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 1277-1977" kétoldalas bronz emlékérem, műanyag "Állami Pénzverő Budapest" tokban (60mm) T:1 2615278
31255
420
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." ezüstpatinázott Br emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph /
Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." silver patinated Br commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error 2660553
31256
420
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvár ostroma 1566 / Szigetvár felszabadulásának 300. évfordulója 1689-1989" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft