Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567323
31172
420
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:2 2658027
31173
420
Numizmatika
Józsa Bálint (1937-) (?) ~1992. "A templomépítő Makovecz Imrének - Az evangélikus egyház - Siófok 1990-1992" kétoldalas Br emlékplakett (100mm) T:1- kis repedés 2658045
31174
420
Numizmatika
Józsa Bálint (1937-) (?) ~1992. "A templomépítő Józsa Márton lelkésznek - Az evangélikus egyház - Siófok 1990-1992" kétoldalas Br emlékplakett (100mm) T:1- patina 2660561
31175
420
Numizmatika
Józsa Gábor (1955-) 1985. "XX. Országos Ifjúsági Képzőművész Tábor Mártély / Minden madár maga fészkéről ismertetik meg leginkább" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2518501
31176
420
Numizmatika
Kampfl József (1938- ) DN "15 év a felsőoktatásban ÉKME" egyoldalas Br plakett (61x50mm) fa táblára csavarozva (88x120mm) T:2 2525061
31177
420
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) ~1970-1980. "Kulturális Munkáért - Váci Járás" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (100mm) T:1- kis patina 2660548
31178
420
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo BP16 2634268
31179
420
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Ag emlékérem, sérült műanyag tokban (~35g/0.640/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP22 2564951
31180
420
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2660557
31181
420
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) "Fazekas Mihály Érdemérem / Fővárosi Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium" bronz emlékérem (38mm) T:1 2615292
31182
420
4400
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1976. "Nagy Ignác 1810-1854 / MÉE Keszthely Város Nagyjai Sorozat IV." ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina, ph
Adamo KE7 /
Hungary 1976. "Ignác Nagy 1810-1854 / Association of Hungarian Medal Collectors - Keszthely's Greatest series IV" silver patinated bronze commemorative medallion. Sign.:Zoltán Képíró (1944-1981) (60mm) C:AU small patina, edge error
Adamo KE7 2659202
31183
420
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft