Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2635128
31196
420
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kutas László (1936-) DN "Lukács György 1885-1971" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND "György Lukács 1885-1971" one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU 2659971
31197
420
Numizmatika
Lajos József (1936-) 1977. "A nagy októberi szocialista forradalom 60. évfordulójára" egyoldalas Br emlékplakett (90mm) T:1- patina 2528965
31198
420
Numizmatika
Lajos József (1936-) DN "A munkás évek emlékére" egyoldalas, öntött Br érem (100mm) T:1- 2564270
31199
420
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
Adamo BA3 2659205
31200
420
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina
Adamo SG2 2640963
31201
420
Numizmatika
Lapis András (1942- ) 1983. "Radnóti Gimnázium 30 éves évforduló 1953-1983 Szeged" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:1- 2640955
31202
420
Numizmatika
Lapis András (1942- ) 1983. "Somogyi Károly könyvtáralapító 1811-1888 / 100 éves a Szegedi Somogyi Könyvtár 1883-1983" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1- 2647144
31203
420
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1984. "A Tápéi hagyományörző népi együttes 50 éves 1934-1984" aranyozott fém emlékérem (42.5mm) T:1- 2646304
31204
420
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1986. "Szabó Kálmán 1886-1963 / Kecskemét 1986 - Katona József Múzeum" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2660538
31205
420
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" bronz emlékérem (42,5mm) T:1
Adamo SF7 2660546
31206
420
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2659031
31207
420
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Ag csegely emlékérem (17,49g/0.835/32,5mm) T:1-
Adamo SG21 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft