ENS kínálótál ,kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, rózsá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/ENS-kinalotal-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-rozsakon-serules-23x17~II2654998
2654998
11532
420
Leírás: ENS kínálótál ,kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, rózsákon sérülés, 23x17 cm
: nagy_andras