Herendi fali plakett, Székesfehérvár címerével, kézzel festett porcelá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-fali-plakett-Szekesfehervar-cimerevel-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomo~II2655617
2655617
11360
420
Leírás: Herendi fali plakett, Székesfehérvár címerével, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 13x9cm
: karap_norbert