Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett: A négy... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-vaza-Farago-Miklos-1947-altal-tervezett-A-negy-evszak-Tavasz-deko~II2661264
2661264
11444
420
Leírás: Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett: A négy évszak - Tavasz dekorral. levonóképes, aranyozott, jelzett, sérült. m: 37 cm
: nagy_andras