10506.
421. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
1 000 Ft
14
Olvashatatlan jelzéssel: Németországi város látképe, 1930 körül. Akvarell, ceruza, papír. Korabeli üvegezett fakeretben. 26x33,5 cm. / View of a city in Germany, watercolour and pencil on paper, framed