44 000 Ft
113,99 EUR, 125,71 USD
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (40/40), datált (1990). 45,5x34 cm