10262.
421. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
20 000 Ft
Sárdy Brutus (1892-1970): FüstölgÅ‘ kémények Budapest szélén, 1926. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. KiállÃtva: Téli kiállÃtás, Műcsarnok, Bp., 1930. Hátoldalán a kiállÃtás töredékes raglapjával. Jobb felsÅ‘ sarkában kissé sérült. 28x35 cm.