Festmények és grafikák Tételek száma: 331
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2669956
10170
421
Kósza Sípos László (1943-1989): Kert. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott 11/20 46x36 cm 2541798
10171
421
Kovács Julianna (1947-): Virágkosár mákgubókkal. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x33 cm 2541799
10172
421
Kovács Julianna (1947-): Mikulásvirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x34 cm 2541797
10173
421
Kovács Julianna (1947-): Sakura cseresznyefavirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48x22 cm 2554694
10174
421
Kovács Júlia (1924-2007): Alkonyat. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 24x33 cm. 2588847
10175
421
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2629974
10176
421
Kovács Júlia (1924-2007): Hídon. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×29 cm 2668735
10177
421
Kozma Lajos (1884-1948): Áldás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2668721
10178
421
Kozma Lajos (1884-1948): A zenei hullámain. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2668729
10179
421
Kozma Lajos (1884-1948): Hínár. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2629063
10180
421
Kőbányai Erdős Tibor ( - ): Adolf Hitler portré. Szén, papír, üvegezett fakeretben. Jelzett. 40x30cm 2493372
10181
421
Krafcsik Adolf (1953-2017): Csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 85x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft