1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Kopta Károly: Úton... Bp., 1947, Szárnyaskerék, 398+(2) p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 1000 példányban, ebből 100 példány sorszámozva, a szerző kézjegyével. Számozott (76./100), a szerző által aláírt példány.