Bolhapiac

Tételek száma: 510

Nagy méretű fantázia tőr 37 cm hüvellyel
11667.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,20
13,14
Nagy méretű fantázia tőr 36 cm
11668.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Tanto nagy méretű pillangókés 32 cm
11669.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Griffmadaras fantázia tőr nagy méretű. Egy fémből 47 cm. Tokkal
11670.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Griffmadaras fantázia dísztőr nagy méretű. Fém markolattal 38 cm
11671.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Szarvas agancs trófea, Kaszópuszta, h: 88 cm
11672.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
Ékszerládikó, virágmotívumokkal festett, lakkozott, három fiókkal, fém veretekkel apró kopásnyomokkal, egyik veret sérült, 20x11x19 cm
11673.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Fekete ovális, kisméretű, négy lábon álló polc, kisebb javított sérüléssel, 24x28x4,5 cm
11674.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
16
Bőrkép, olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, fakeretben, 14x49 cm
11675.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Ariston régi német fésű készlet, 4 db műanyag fésű, tükrös dobozban, 1920-as évek, apró kopásnyomokkal, doboz méret: 17x25x3 cm.
11676.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Lanza bőr táska, bőr szíjjal, fém csattal, belsejében két fakkal és két cipzárral zárható résszel, jó állapotban, apró kopásnyomokkal, kb. 25x22x10,5 cm.
11677.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Kígyóbőr-bőr női táska, bőr szíjjal, fém csattal, jó állapotban, kb. 24x16x7 cm.
11678.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft