10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Chevrolet Oldtimer autó, nagyméretű, modern nagyítású fotó, dekoratív, üvegezett fém keretben, hátoldalán jelzett (Photo by Desiderio, Volendam), külső méret: 82,5x65 cm