Zsolnay porcelán váza aranyszínű dekorral. Kézzel festett, jelzett, ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-vaza-aranyszinu-dekorral-Kezzel-festett-jelzett-kisebb-kopasnyomokkal-m-~II2672716
2672716
11187
421
Leírás: Zsolnay porcelán váza aranyszínű dekorral. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 14 cm
: karap_norbert