10408.
422. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
1 600 Ft
Bakonyi Gy. jelzéssel (ill. jelzés nélkül): Erdei tó, 2 db. Olaj, karton, kisebb felületi sérülésekkel, 26,5x22,5 cm és 26,5x22 cm