16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével, amely szerint szerepelt a művész 1985-ben, a győri Képcsarnokban rendezett kiállításán. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x80 cm