L. Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette A. Fesca: Veszprém déli oldala. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lauffer és Stolp Pest. Paszpartuban. 11,5x17,5 cm
cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm
cca 1860 10 db litográfia híres magyar és külföldi politikusok, tudósok. portréjáival. Marastoni József munkái: Eltz Frigyes, Gasser József, Heft Antal, Bajamonti Antal stb 20x28 cm
cca 1860 10 db litográfia híres magyar és külföldi politikusok, tudósok. katonatisztek portréjáival. Marastoni József munkái: Blum János, Schreck Ádám, Wimpfen Ferenc stb 20x28 cm
cca. 1850. Claude Lorrain (1600-1682) festménye után, W. FRNCH metszése: Menekülés Egyiptomból. Rézmetszet, papír, jelzett a karcon. Sérült fa keretben, 11,5x16cm
cca 1890-1900 40 db fametszetű illusztráció, többek közt Eisenhut Ferenc festményéről készült metszet, kb. 31x23 cm és 22,5x31,5 cm közötti méretekben, néhányon kisebb szakadással
cca. 1870 Seewesen (Tengeri utak), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). Lent a marseille-i kikötő látható. Acélmetszet, papír. Üvegezett műanyag keretben. Foltos. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm