16757.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Hevesy Iván: Fényképezzünk jól és szépen arcot, csoportot, gyereket, riport- sport-, munkajelenetet, városképet, tájképet, növényt, állatot, csendéletet, reprodukciót. Bp.,1944,HAFA. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.