17221.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
[Milne, Alan Alexander] A. A. Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp., 1957, Kossuth (Athenaeum-ny.), 123 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.