Horváth, Hilda: Magyar szecessziós ex librisek. Art nouveau bookplates from Hungary. Szerk.: Ch. J. Blase. Ford.: Charles Kiddle. Bp.-Békéscsaba,2016, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (154./300) példány. + 33 magyar orvosi ex libris. 200/81. számozott példány. Bp.-Békéscsaba, 2015, Cellmed Invest Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotba...
A Petőfi Sándor zászlóalj 35 éve. 1943-1978. Szerk.: Bada István, Bada Johanna. Novi Sad-Bp., é.n., Jugoszláv Gyűjtők Egyesülete (Zrínyi Nyomda). Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és szerb nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Megjelent 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Kiadták 1400 példányban. Ebből 700 számozott példány. 534. számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám 500 fekete és 500 piros számozott példányban. Számozatlan. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
Erdődy János: Így élt Gutenberg. Bp., 1973., Móra Könyvkiadó. Minikönyv. Készült 750 számozott példányszámban. Sorozatszám: 391. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott, kopott műbőr kötés