15570.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Szőke Pál: 100 éves a magyar tenisz. Bp., 1980, OTSH Gazdasági Igazgatósága. Átkötött egészvászon-kötésben. Megjelent 2200 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.