1984 Collection of compulsory and free programme sequences of the XII. World Aerobatic Championships. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés, a hátsó borító foltos, részben laza. + 12th World Championship of Aerobatics. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés. + 1985 Letectvi a Kosmonautika 1985 1.
Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmets...
Pekár Dezső: A színes fényképezésről. Különlenyomat a Mathamtika és Physikai Lapokból. Bp., 1899. Egészvászon kötés, címlap kijár, lapok középen hajtottak.
Handbook of Steam Shovel Work. A Report by the Construction Service Co. to the Bucyrus Company. (New York), 1911, The Bucyrus Company-Construction Service Company, 374 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Kapr, Albert: 101 tétel a könyvtervezéshez. Ford.: Beck Péter. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón ázásnyomokkal, belül jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Dr. Becker Sándor: Statika - Szilárdságtan. Kézirat. Bp., 1972, Kertészeti Egyetem, 314 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 150+15 példányban.