Führer durch Fiume und Umgebung. Herausgegeben von Leo Woerl. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, Woerl's Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, 2 db térképmelléklettel, középső lap kijár, néhány ceruzás aláhúzással./ Paper-binding, some pages are coming out, with some underlining.
Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár. Bp., 1896., "Pátria", 4 sztl. lev.+606+2+6 (hirdetések) p. Lapszámozáson belül számos egész- és kétoldalas, szövegközti illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
Erdélyi könyvek tételben. 10 mű 13 kötetben: Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940, Kövi Pál: Erdélyi lakoma, Moricz Zsigmond Erdély trilógia, Dsida Jenő: Versek, Hankó Vilmos: Székelyföld (reprint), Marczali Henrik: Erdély története (reprint), Tarnócz Márton: Erdély művelődése és története. Ódon Erdély 1-2, Szakolczay Lajos: Erdélyi ősz, Borsi Kálmán: A temesvári levente per,
1896 A millenniumi kiállítás csodái. - Die Wunder der Milenniums-Austellung. Kiadja Laurencic Gyula. Bp. é. n. Kunosy ny. 40 l. Négynyelvű kiadvány. Fűzve, kiadói borítóban. Sérült papírborítóval. 27x31 cm Ritka