15140.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Rittlinger, Herbert: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Világjárók. Utazások és Kalandok. Bp., [1936], Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, áthúzott ajándékozási sorokkal, a gerincen magánkönyvtári címkével.