10 000 Ft
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I.-XIII., XV.-XVIII., XX.-XXI., XXIII., XXV. köt., összesen 21 kötete. Bp.,én., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott, foltos borítóval, két kötet kötéstáblája foltos, hullámos, de közte jó állapotú kötetek is.