Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2684984
31027
422
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 2661461
31028
422
11000
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" (3xklf) jelzett Ag emlékérem, aranyozott bronz és bronz kivitelben (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP fo., PP, 1 2683915
31029
422
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme / Hungarian Foreign Trade Bank Ltd. - Hungarian Conquest 1100th Anniversary - First Hungarian Coin" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (31,01g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ph 2683918
31030
422
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme / Hungarian Foreign Trade Bank Ltd. - Hungarian Conquest 1100th Anniversary - First Hungarian Coin" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (30,93g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina 2608242
31031
422
7500
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "MKB - Boldog Millenniumot / Búcsú a '900-as évektől" jelzett Ag emlékérem (31,11g/0.999/42,5mm) T:PP fo. 2683928
31032
422
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina 2608236
31033
422
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 2003. "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem (31,17g/0.999/42,5mm) T:PP fo., kis ujjlenyomat 2642505
31034
422
11000
Numizmatika
Lesenyei Márta (1930- ) 1991. "L. SEPT. SEV. ET M. AVR. ANT. CCII / I. O. DOLICHENO - SAVARIA MCMXCI" kétoldalas, jelzett Ag MÉE emlékérem (19,84g/0.835) T:1-
Adamo SH11 2658305
31035
422
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Szentendre 1979" majmot ábrázoló, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (30,5mm) T:1- 2683153
31036
422
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Szentendre" egyik oldalán folyóparti házat, a másikon macskát ábrázoló kétoldalas bronz emlékérem (23x21mm) T:1 2679810
31037
422
Numizmatika
Lőrincz István (1901-1985) 1947. "Házasságkötésünk emlékére" kétoldalas, bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva (50mm) T:1-,2 2684056
31038
422
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:2- több ph. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft