Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2633183
31063
422
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Rajki László (1939-) DN "Sinka István 1897-1969" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1- 2681552
31064
422
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1933. "Virágos Budapest virágos Magyarország jutalom érme - 1933" egyoldalas, öntött bronz érem (92mm) T:2
TP.: 2243. 2681294
31065
422
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1948. "A Magyar Állami Pénzverő 1948 / A honra derűt, vigasztalást és áldást hozzatok" kétoldalas bronz emlékérem (41mm) T:1- patina 2633225
31066
422
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 1277-1977" kétoldalas bronz emlékérem, műanyag "Állami Pénzverő Budapest" tokban (60mm) T:1 2677392
31067
422
Numizmatika
Rétfalvi Sándor (1941-2021) DN "Bárbakán / Mecsek Tourist, Pécs" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph 2585709
31068
422
Numizmatika
Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas Sn plakett, vastagabb (6mm magas) (63x53mm) T:2 2680394
31069
422
Numizmatika
Anton Scharff (1845-1903) 1903. "Nagykállói Kállay Béni 1839-1903" jelzetlen Br plakett "F X PAWLIK FEC (Franz Xaver Pawlik)" gyártói jelzéssel (55x44mm) T:1-,2 / Hungary 1903. "Béni Kállay de Nagykálló 1893-1903" Br plaque without hallmark, with makers mark "F X PAWLIK FEC (Franz Xaver Pawlik)". "IN MEMORIAM BENJAMINI KÁLLAY DE NAGY KÁLLÓMDCCXXXIX - MCMIII / IMPERII AVSTR AC - REGNI HVNG - AERIS PVBLICI - SVMMO - PRAEFECTO - ATQVE BOSNIAE - ET HERCEGOVINAE PER - VIGINTI ET VNVM ANNOS - ADMINISTRATORI - COMMVNIS LABORIS - SOCII PEITATIS ERGO - D D D". Sign.: Anton Scharff 55x44mm) C:AU,XF 2684240
31070
422
Numizmatika
Szabó Iván (1913-1998) DN "Szalvay Mihály 1899-1955" egyoldalas bronz plakett, dísztokban (95mm) T:1- 2681276
31071
422
Numizmatika
Szabó Imrefia Béla (1952-) 1993. "Antall József 1932-1993 / Életem során az első a nemzet szolgálata volt" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2683010
31072
422
Numizmatika
Szabó György (1947-) DN "Brueghel: Gyermekjátékok részlet" egyoldalas bronz emlékérem (81mm) T:1 2416334
31073
422
Numizmatika
Szentirmai Zoltán (1941-) 1986. "Miskolci Tévé Fesztivál" kétoldalas, öntött Br emlékplakett dísztokban (90mm) T:1- 2585717
31074
422
Numizmatika
Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas bronz plakett (63x53mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft