Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 85

11556.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Karaffa ezüstözött alpakka tetővel 24 cm
11557.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
21
Tűzpiszkáló. Bronz, gazdagon díszített 60 cm
11558.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Moharos Lajos iparművész gyertyatartó Kopásokkal 23 cm
11559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Moharos Lajos iparművész négáygú gyertyatartó Kopásokkal 23 cm
11560.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
15
Antik keleti vászon, harcos Tara, fanyomat, vászon, korának megfelelő sérülésekkel, XIX. sz. vége, 58x77cm
11561.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Antik keleti mandala, nyomat vászon, korának megfelelő sérülésekkel, XIX. sz. vége, 52x57cm
11562.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Dzsemes kínáló tál, két részes, Bauhaus. hozzá kék porcelán kanál. 20 cm
11563.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Szecessziós ón és üveg olajos üveg. Kézzel festett, hibátlan. 21 cm
11564.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
14
Art deco stílusú szőlő mosó. Üveg, fém kerettel. 18 cm
11565.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Olaj és ecet kínáló. Üveg, fém. Két féle dugóval 25 cm
11566.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
11
Tibeti buddhista festmény (szerzetes), üvegezett fa keretben, 27,5x20 cm
11567.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft