Reklám Tételek száma: 158
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2681197
13228
422
Advertisement
cca 1930 3 db Szent István sörcímke, közte egy nyomdahibás, d: 10-12,5 cm 2681204
13229
422
Advertisement
3 db-os MALÉV tétel: Földi kalauz - légi ügyekben, tájékoztató prospektus, 31 p. + repülőjegy + öntapadós poggyász címke 2681254
13230
422
Advertisement
cca 1930 Cunard RMS. Tuscania utaslista 8p + képeslap a hajóról 2681354
13231
422
Advertisement
Terta csónak, Csemiczky Tihamér (1904-1960), art - deco reklám nyomtatvány 2683217
13232
422
Advertisement
cca 1920-1940 Schuler József Rt. író és rajzszerei a legjobbak. "A világon a legjobb magyar ceruza, a Schuler-féle "Nem, nem soha!" Bp., Rigler Rt., 4 sztl. lev. 2681274
13233
422
Advertisement
1931 Bécsi pianógyár Hoffmann &Czerny fejléces levele + kották és borítók 2681695
13234
422
Advertisement
Vegyes számolócédula tétel, 8 db (Meinl kávé, Palma, Apenta, stb.) 2681311
13235
422
Advertisement
cca 1985 20 db retro reklámos, rajzfilmes matrica 2679520
13236
422
Advertisement
Tejkáté, reklám- vagy plakátterv, 1925-35 körül. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült. Kartonra kasírozva. 21x14,5 cm. 2678928
13237
422
9500
Advertisement
3 db art deco italcsomagolás terv, 1925-35 körül. Ceruza, akvarell, papír, papírra kasírozva. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. 16x11 és 17,5x10,5 cm közötti méretben 2678903
13238
422
Advertisement
Art deco reklám csomagolás terv, 1925-35 körül, feltehetően csokoládéhoz készült, vegyes technika, kollázs, karton, jelzés nélkül, 13×21 cm 2679082
13239
422
Advertisement
Thomé bonbons de chocolat, art deco csokoládé termékcsomagolás terv, 1930 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. Sérült. 10,5x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft