8 000 Ft
cca 1880 Der Deutsch-Französische Krieg 1870-1871. Redigirt from Generalstabe. Karten I-II., IV-V. Berlin, E. S. Mittler & Sohn, 24 t. + 26 t. Térkép-mellékletek, a hozzá tartozó kötetek nélkül. Kiadói aranyzozott gerincű, dombornyomott egészvászon mappákban, az egyik sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.