1925 A Zene. Tudományos és művészeti havi folyóirat. VII. évf. 1-6. sz., fél évfolyam. Benne érdekes írásokkal, fekete-fehér képekkel,közte Walter Rózsi operaénekesnő fotójával. Kissé kopott félvászon-kötésben
cca 1910 Lily von Markus, Konzert-Direktion. Wien, Ignaz Kugel, 14 p. Márkus Lili magyar zongoraművész fellépéseinek ismertető füzete, német, francia és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
Ingrid Rosell: Reflections of a world. A view of Wagner's Ring world. Stockholm, 1987., Fischer & C. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés.