Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 44,5 és 18,5 cm,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000024/Aranyozott-ezustAg-nyaklanc-plus-karkoto-jelzett-h-44-5-es-18-5-cm-netto-16-1-g~II2643972
2643972
19047
422
Jewellery and precious metal items
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 44,5 és 18,5 cm, nettó: 16,1 g
: karap_norbert