Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től 1919. VIII. 1-ig. I. és II. kötet. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1986. Használt, de jó állapotban
Dr. Besnyő Károly-Ruda Ilona: A Magyar Népköztársaság kitüntetései. Budapest, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 1979. Használt állapotban, könyvtári bélyegzésekkel
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis. From the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine. Bp., 1979., Medicina. Angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szekkel, közte Medimpex ex-libris-szel, intézményi bélyegzéssel, a gerincen sérülésnyommal.
Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, 1892-1925. Budapest, Svájci Egyesület Kft., 2011. Új állapotú példány!
Szolláth György: A magyar zeneművészet érmei és plakettjai. Az Éremgyűjtők Kiadványsorozata. 7. sz. 5. csop. Bp., 1972., Magyar Éremgyűjtők Egyesülete. Papírkötés.
Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó I. kötet. Budapest, MÉE, 1974. + Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó II. kötet. Budapest, MÉE, 1976. + Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó III. kötet. Budapest, MÉE, 1976. + Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó - pótfüzet. Budapest, MÉE, 1976. Mind a négy kötet használt, de újszerű állapotban.