2db mini hamutál, porcelán, jelzett Velence, kopásnyomokkal, 6x8cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2db-mini-hamutal-porcelan-jelzett-Velence-kopasnyomokkal-6x8cm~II2652568
2652568
11298
422
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,71 EUR , 4,00 USD
Leírás: 2db mini hamutál, porcelán, jelzett Velence, kopásnyomokkal, 6x8cm
: karap_norbert