4 db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/4-db-porcelan-disztanyer-festmenyek-reprodukciojaval-keretben-jelzett-kopasnyomokkal-d~II2612959
2612959
11314
422
Leírás: 4 db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19cm
: nagy_andras