Elisabethan Staffordshire angol dísztányér, matricás porcelán, falra n... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Elisabethan-Staffordshire-angol-disztanyer-matricas-porcelan-falra-nem-akaszthato-kopott-j~II2619885
2619885
11313
422
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,37 EUR , 6,86 USD
Leírás: Elisabethan Staffordshire angol dísztányér, matricás porcelán, falra nem akasztható, kopott, jelzett, d: 27cm
: karap_norbert