Herendi porcelán zöld virágmintás kis tálka, 4 db, kézzel festett, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-zold-viragmintas-kis-talka-4-db-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokka~II2647597
2647597
11174
422
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 15,92 EUR , 17,14 USD
Leírás: Herendi porcelán zöld virágmintás kis tálka, 4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,8 cm
: nagy_andras