Zsolnay A pécsi, reménypusztai Új Élet TSZ. 30 éves 1948-1978. eozin m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-A-pecsi-remenypusztai-Uj-Elet-TSZ-30-eves-1948-1978-eozin-mazas-porcelan-plakett-~II2680036
2680036
11209
422
Leírás: Zsolnay A pécsi, reménypusztai Új Élet TSZ. 30 éves 1948-1978. eozin mázas porcelán plakett. Jelzett, hátul lepattanással d: 11 cm
: karap_norbert