Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10368.
Lionello Balestrieri: Richard Wagner megírja A Nibelung gyűrűjét c. festményét ábrázoló képeslap, illetve róla készített festményvázlat. Ceruza, olaj, vászon, jelzés nélkül, 18,5x16,5 cm
10371.
Jelzés nélkül: Bölsche, A természet csodái. Tempera, ceruza, tus, papír, papírra kasírozva. Art deco könyvborító terv, 1925-30 körül. Kissé foltos. 23x14 cm.
10373.
Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm
10377.
Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen szovjet festő: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalon raglappal és felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×75 cm
10378.
Lorenzi jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.