Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 318

Hóka Mihály: Az ígéret földje. Filmnovella Árpád fejedelemről és a Honfoglalásról. New York, 1975, Magyar Október 23 Mozgalom. Emigráns kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17455.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Nagy Pál: Pogány dalok. Rákosi Jenő bevezető soraival. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel.
17456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Schmitt Jenő: Művészet, etikai élet, szerelem. Migray József előszavával és bevezetésével. Bp., 1917, Táltos, 1 t. + 98+(2) p. Későbbi keménytáblás kötésben, a könyvtesttől elvált borítóval, az utolsó lap sérült.
17457.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Dienes László: "Sejtelme egy földindulásnak...". Kritikai írások (1921-1931.) Bukarest, 1976., Kiterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17458.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Szakolczay Lajos: Határtalan. A szerző, Szakolczay Lajos (1941-) által dedikált! Bp., 2011, Antológia. Kiadói papírkötés.
17459.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Saitos Lajos legszebb versei. A szerző, Saitos Lajos (1941-) által dedikált! H.n., 2018, AB-ART. Kiadói aranyozott műbőrkötés.
17460.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Gyagyovszky Emil: Őszi termés. Versek. A szerző, Gyagyovszky Emil (1881- 1961) költő, újságíró, műfordító, fotós. Bp.,[1941],Springer Gusztáv-ny.,56 p. Kiadói papírkötés.
17461.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
Hamsun, Knut: Lynge szerkesztő. Ford.: Hajdu Henrik. A Regényírás Művészei. Bp., [1922], Genius, (8)+168 p. Kiadói papírkötés.
17462.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Papini, Giovanni: Góg. Ford.: Nyisztor Zoltán. Vigilia-könyvek. Bp., [1934], Vigilia (Pallas-ny.), 296 p. A borító Aba-Novák Vilmos festőművész, grafikus munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17463.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
17464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Bp., 1918, Légrády Testvérek, 239+(1) p. Az illusztrációkat Boriss László, a borítékot Végh Gusztáv rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17465.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Matematika gazdasági szakemberek számára. III. köt.: Ipari tervszámítások. A Számviteli Főiskola tankönyve. Szerk.: Bacskay Zoltán. Bp., 1954, Pénzügyi Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.
17466.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft