Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 318

17587.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel, és egy egészoldalas színes képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, egy tábla kijár és sérült, névbélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal.
17588.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Erős mackó. A finnugor népek meséi, dalai. Vál. és szerk.: Dornbach Mária. Rékassy Csaba rajzaival. Bp.,1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17589.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Sík Csaba (szerk): Ars poeticák a XX. századból. Bp., 1982. Gondolat Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
17590.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
A mai otthon. Összeáll.: Maria Mathilde Mandl. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp., [1928], Dante, 392+159+(1) p. + 8 t. (színes képtáblák.) Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17591.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
J. B. Priestley 2 könyve: Csak daloljon a nép. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., [1941], Pantheon. + Jóbarátok. Ford.: Tábori Pál. Bp., [1937], Singer és Wolfner. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kopott borítókkal, az egyik kötet hátsó borítója hiányzik.
17592.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Salamin Pál: A hó és a víz professzora 1913-1984. Kiskunlacháza, 2013., Press+Print. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17593.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Tung Jüe: Ami a nyugati utazásból kimaradt. Ford., a jegyzeteket és az utószót írta: Csongor Balázs. Bp., 1980., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17594.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
17595.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,05
12,00
17596.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,00
10,86
17597.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
17598.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,00
10,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft