Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 318

Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc "pere." Bp., 2006., Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
17611.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,37
2,57
Magyar Tudományos Akadémia: Köztestületi tagok. 1999. Glatz Ferenc előszavával. Bp., 2000., Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papírkötésben.
17612.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
2,00
17613.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Edgar Wallace 3 regénye: A halál angyala. Ford.: Sz. Gyömrői Boriska. Bp., [1929], Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. + A kordovai igaz emberek. Ford.: Vándor Iván. Bp., [1931], Palladis Rt. Átkötött egészvászon-kötésben. + A zöld íjász. Ford.: Korda István. Kolozsvár, 1970, Dacia. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
17614.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Knittel, John: El Hakim. Egy orvos regénye. I-II. köt. Ford.: Gaál Andor. Bp., [1939], Hungária. Kiadói papírkötés, kissé sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17615.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
A család tanácsadója. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp., 1930, Dante. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal.
17616.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Bába Szilvia: Az Óperenciás tengeren túl. Magyar identitás a diaszpórában. Bp., 2015, Nemzetstratégiai Kutatóintézet. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17617.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
17618.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Ferrero, Guglielmo: A harmadik Róma. I-II. köt. Ford.: Révay József. Bp., [1927], Genius, 516 p., 472 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, Gottermayer-kötés. Számozott (1088.) példány.
17619.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Orbán Balázs 2 könyve: A Székelyföld. Válogatás. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés. + Sztambultól Szejkéig. Szerk.: Balázs Ádám. Bukarest, 1995, Kriterion. Kiadói papírkötés.
17620.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Dan Brown 2 regénye: A Da Vinci-kód. + Inferno. Ford.: Bori Erzsébet. Bp., 2004-2013, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17621.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Dr. Tildy Zoltán: Pro Natura. Bp.,1975, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17622.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft