Kathleen Mann: Peasant Costume in Europe. With Notes by J. A. Corbin. London, 1931, A. & C. Black Ltd. Számos illusztrációval. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.