A világháború képes krónikája. I-IX. köt. Bp., 1914-1916, Révai. Számos fekete-fehér fotóval, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, a borítókon helyenként kisebb sérülésekkel, belül jó állapotban.
Jane's Fighting Ships. 1972/73 edition. Szerk.: Raymond V. B. Blackman. London, 1972, Jane's Yearbooks, 745 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Dr. Csonkaréti Károly, Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
Bajzik László: A Zala vármegyei Szegvártól az abonyi temetőig. Gyulai Gaál Miklós honvédtábornok élete és működése 1848-49-ben. (Bp., 2015), Ultima & Amici. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.