Campus Budapest. Univerzitás a város szövetében. Szerk.: Buza Péter. Bp., 2004., Budapesti Városvédő Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1916 A Pannanhalmi Szent Benedek-rend névtára az 1916-1917. tanévre. Győr, 1916, Győregyházmegyei Alap, 108+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Pálffy Géza: A Szent Korona Sopronban. Nemzeti kincsünk soproni emlékhelyei. Sopron-Bp., 2014, Magyar Nemzeti Levéltár Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltára - MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Történettudományi Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A könyv lektora, Dominkovits Péter történész, Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltárának igazg...
Rexa Dezső: Beszélő utcák, pletykáló házak. A bevezető tanulmány és a jegyzeteket írta, a szöveget válogatta: Hidvégi Violetta. Bp., 2012, Budapesti Városvédő Egyesület-Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 db Görögország útikönyv: John Bowman: Guide to Santorini. + Guide to Iraklion & Knossos. Athén, 1991-1993, Efstathiadis Group. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Budapest. Die Königin der Donau. Bp., én., Verlag des Städtischen Fremdenverkehrs-Amtes, 46 p. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel.
Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva
Alte Gassen - Stille Winkel. 57 ganzseitige Abbildungen mit einem Vorwort von Ilse Riem. Leipzig, 1923, Wilhelm Goldmann. 68 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.